plywoodpol

Technologia

Park maszynowy

Posiadamy prasy hydrauliczne do listew R4000 mm i listew płaskich, profesjonalne maszyny do obróbki mechanicznej listew i ich pakowania oraz nowoczesny system do filtracji powietrza i trocin. Finalnie otrzymujemy doskonałej jakości produkty przechodzące najbardziej wymagające testy wytrzymałości w kraju jak i za granicą

Wykorzystywana przez nas technologia bazująca na innowacyjnych systemach i materiałach oraz w pełni wyposażony park maszynowy umożliwia bardzo szybka realizacje dużych zamówień.

 

 

Proces technologiczny

Klejenie i formowanie sklejki

Polega na sklejeniu odpowiedniej ilości wyselekcjonowanej łuszczki celem uzyskania zadanej grubości. Przygotowany pakiet umieszczany jest w prasie z formą, która poprzez działanie temperatury i nacisk nadaje zaprojektowany kształt sklejce

Produkcja listew

Polega na formatowaniu, przecięciu wzdłuż słoi i nadaniu krawędziom listew zaokrąglenia. W zależności od wymagań zamawiającego listwy są gotowe lub poddane dalszej obróbce (wiercenie).

Obróbka elementów giętoklejonych

Stosowane są tu maszyny CNC 5-osiowe, które za pomocą różnych narzędzi nadają zaprojektowany kształt. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy uzyskać powtarzalne i precyzyjnie obrobione elementy.

Certyfikact FSC®

Od wielu lat wdrażamy na rynek certyfikowane produkty.
Certyfikat FSC® to gwarancja, że nasza firma zaopatruje się w surowiec pochodzący z lasów,
które spełniają najwyższe międzynarodowe standardy ekologiczne.

Zamówienia i obsługa produkcji:
produkcja@plywoodpol.pl
Tomasz Kraus
tel: 722 245 023
Obsługa biura:
kontakt@plywoodpol.pl
Aneta Laskowska
tel: 691 178 479
Dane firmy:
PLYWOOD POL x Piotr Wiecha
46-100 Jastrzębie, ul.Dworcowa 14
NIP: 7521290180
REGON: 531388042