plywoodpol

Co nowego w naszej firmie

Targi Interzum 2017 w Kolonii

Mieliśmy przyjemność od 16 do 19 maja zaprezentować się na Międzynarodowych Targach Poddostawców dla Przemysłu Meblowego oraz Elementów Wykończenia Wnętrz “Interzum 2017” w Kolonii. Jako jedni z ponad 1 600 wystawców mogliśmy przedstawić swoje produkty na targach INTERZUM, na których prezentowane produkty stają się podstawą do kształtowania designu wyposażenia wnętrz w przyszłości.

 

Targi Ligna 2017 w Hanoverze

Ligna 2017 – Międzynarodowe Targi Przemysłu Drzewnego to kolejne targi, które odwiedziliśmy, ale tym razem jako zwiedzający. Targi Ligna odbywają się co dwa lata, zawsze w maju w Hanowerze w Niemczech. W 2017 roku Targi Ligna – wiodące na świecie targi maszyn, urządzeń i narzędzi dla przemysłu przetwórstwa drewna znów przyciągnęły około 1500 wystawców, z czego ponad połowę spoza Niemiec oraz ponad 93 000 odwiedzających. W swoim asortymencie posiadamy obecnie wiele maszyn takich jak prasy hydrauliczne do listew R 4000 mm i listew płaskich, maszyny do obróbki mechanicznej listew, maszyny do pakowania czy system do filtracji powietrza i trocin. Chcąc dalej rozwijać naszą firmę, zainspirowani Targami LIGNA planujemy zakupić nową prasę do listew płaskich oraz nowoczesną automatyczną linię do obróbki mechanicznej i pakowania listew.

 

Aktualizacja systemu FSC®

Niedawno w naszej firmie został przeprowadzony audyt międzynarodowej organizacji Forest Stewardship Council ® promującej odpowiedzialne zarządzanie lasami na całym świecie przez oznakowania ekologiczne, a także zasady kontroli przepływu surowca z lasu do konsumenta. Biorąc udział w aktualizacji systemu FSC® wdrożyliśmy aktualne światowe wymogi by oferowane certyfikowane produkty spełniały najnowsze i rygorystyczny standardy Forest Stewardship Council®. Certyfikat FSC® to gwarancja, że nasza firma zaopatruje się w surowiec pochodzący z lasów, spełniających najwyższe standardy.

 

Zobacz katalog naszych produktów w wersji drukowanej.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz listwy idealne dla Twojej działalności!

+48 502 023 505
46-100 Jastrzębie, ul. Dworcowa 14
biuro@plywoodpol.pl