O nas

PLYWOODPOL jest jednym z największych producentów listew sprężynowych w Polsce.
Historia firmy rozpoczęła się w Jastrzębiu w 2007 roku, gdzie po raz pierwszy rozpoczęliśmy produkcję listew sprężynujących do stelaży łóżkowych. Od początku swojej działalności jesteśmy ukierunkowani na jedną specjalizację – zajmujemy się wyłącznie produkcją listew sprężynowych.
Zbudowaliśmy od podstaw zaawansowany park maszynowy dedykowany specyficznym kategoriom produktów.
Oferujemy szeroką gamę brzozowych i bukowych listew sprężynujących, które zapewnią wysoki komfort Państwa klientom. Wysokiej klasy brzozowe i bukowe sklejki gwarantują niezawodną jakość naszych produktów. Konsekwentnie od wielu lat wdrażamy na rynek produkty, które spełniają najwyższe standardy międzynarodowe.
Nasze wieloletnie doświadczenie odzwierciedla skuteczność na rynku, a co za tym idzie, szybką realizację zamówień.

Właściciel firmy PLYWOODPOL
Piotr Wiechaikona

JAKOŚĆ
Wykorzystywanie najwyższej klasy surowców i zaawansowana technologia gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.


ikona

DOŚWIADCZENIE
Zespół profesjonalistów i nasze wieloletnie doświadczenie odzwierciedla skuteczność, rozpoznawalność i zaufanie na rynku.


ikona

INNOWACYJNOŚĆ
Innowacyjna technologia i systemy oraz w pełni wyposażony park maszynowy dedykowane są specyficznym wymogom produktów.


Stawiamy na długofalową współpracę oraz pozytywne relacje z naszymi dostawcami oraz partnerami handlowymi. Korzystamy ze stałych źródeł zaopatrzenia oferujących najwyższej jakości półfabrykaty do produkcji naszych listew. Regularnie dokonujemy weryfikacji, kontroli jakości oraz selekcji materiału bazowego.

Doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza czuwa nad produkcją oraz prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich etapów produkcyjnych oraz logistycznych. Duża wydajność produkcji oraz odpowiednio przygotowane zaplecze magazynowe gwarantują stałą ciągłość dostaw.

Posiadamy prasy hydrauliczne do listew R4000 mm i listew płaskich, profesjonalne maszyny do obróbki mechanicznej listew i ich pakowania oraz nowoczesny system do filtracji powietrza i trocin. Finalnie otrzymujemy doskonałej jakości produkty przechodzące najbardziej wymagające testy wytrzymałości w kraju jak i za granicą.


Galeria

Wykorzystywana przez nas technologia bazująca na innowacyjnych systemach i materiałach oraz w pełni wyposażony park maszynowy doskonale wpasowują się w nasze rozległe przestrzenie produkcyjne i magazynowe. Stałe dążenie do perfekcji spowodowało rozbudowę naszej firmy o nowe powierzchnie użytkowe, na których znalazły się nowoczesne hale magazynowe oraz bogato rozbudowany park maszynowy.

Wybierz optymalne połączenie wysokiej jakości, technologii i profesjonalnej obsługi
Sprawdź naszą ofertę i wybierz listwy idealne dla Twojej działalności!

OFERTA